Montaż i wymiana zamków Chorzów

Montaż i wymiana zamków ChorzówMONTAŻ ZAMKÓW TO ZADANIE DLA SPECJALISTÓW

Pogotowie zamkowe w Chorzowie to firma, która specjalizuje się w usługach związanych z zamkami. Realizujemy  szeroką gamę usług ślusarskich począwszy ot tradycyjnego montażu i wymiany zamków, przez naprawę zamków, po skomplikowane i specjalistyczne usługi typu awaryjne otwieranie drzwi i samochodów. Nasi Klienci cenią nasz profesjonalizm w realizacji usług ślusarskich.
 
Pracujemy zarówno dla firm i instytucji, jak i osób prywatnych. W przypadku montażu zamków jesteśmy bezkonkurencyjni. Jeśli chcesz mieć pewność, że drzwi Twojego domu, firmy, biura czy magazynu są prawidłowo zabezpieczone dzwoń po ślusarzy z Pogotowia zamkowego w Chorzowie. Nasi specjaliści przyjadą i profesjonalnie wykonają zakładanie zamków.

ZEPSUTY ZAMEK WYMIEŃ NA NOWY

Na rynku usług ślusarskich jesteśmy już przeszło 20 lat. Doświadczenie w realizacji zleceń oraz w prowadzeniu firmy zdobywaliśmy na terenie całej Polski. Obecnie usługi ślusarskie, w tym także montaż i wymianę zamków, Pogotowie zamkowe realizuje we wszystkich największych miastach i w dużej części miast powiatowych. Znajdziesz nas także w miejscowościach turystycznych w górach i nad morzem. Tak ogromne doświadczenie powoduje, że jesteśmy profesjonalistami w branży. Nam warto zaufać. Z Pogotowiem zamkowym w Chorzowie masz gwarancję bezpieczeństwa.

W skład naszych usług wchodzi:

- Awaryjne otwieranie drzwi mieszkań
- Awaryjne otwieranie samochodu
- Otwieranie zamków drzwi
- Naprawa zamków
- Usługi ślusarskie

 
Wieloletnie doświadczenie w realizacji usług ślusarskich pozwala nam także wskazać najlepsze i najmniej awaryjne mechanizmy. Każdy zatrudniony w Pogotowiu zamkowym ślusarz z czystym sumieniem poleci zamki Gerda, Zamki Dierre lub Zamki Mottura. To one gwarantują najwyższy stopień bezpieczeństwa i solidnie zabezpieczają każde pomieszczenie.

PROBLEM Z ZAMKIEM – DZWOŃ DO NAS O KAŻDEJ PORZE!

Pogotowie zamkowe w Chorzowie pracuje przez całą dobę. Teraz każdy może w sytuacji awaryjnej zadzwonić i umówić się z jednym z naszych doświadczonych ślusarzy na realizację montażu zamków. Taką wymianę zamków możemy dla Państwa wykonać w każdym, dogodnym dla Was terminie. Wystarczy zadzwonić - tel. 666-276-222! Jesteśmy zawsze dostępni i do Państwa dyspozycji.

Usługi wykonuje również w innych miastach na Śląsku:

Czeladź
Dąbrowa Górnicza
Rybnik
Będzin
Ruda Śląska

Dołącz Do Naszych Klientów!

Zapraszamy do skorzystania z usług pogotowia ślusarskiego w Chorzowie. Czekamy na Twój telefon przez 24 godziny na dobę – 7 dni w tygodniu (także w święta).Kontakt z nami