Naprawa zamków Chorzów

Naprawa zamków ChorzówDZWOŃ  PO  ŚLUSARZA  KIEDY  ZEPSUŁ SIĘ  ZAMEK

Każdy zamek ma swoją wytrzymałość. Dobrej jakości mechanizmy bezawaryjnie pracują dłużej, jednakże także one z czasem wymagają wprawnej ręki ślusarza, który wykona naprawę zamków. Warto także wcześniej, jeszcze przed unieruchomieniem mechanizmu, systematycznie dbać o niego i wykonywać serwis zamków.
Pogotowie zamkowe to firma, która zatrudnia najwyższej klasy ślusarzy. Naprawianie zamków i ich serwis wykonujemy na terenie całego kraju, także w Chorzowie.

JEŚLI NAPRAWA ZAMKA TO TYLKO POGOTOWIE ZAMKOWE

Nam bez obaw można powierzyć zamek w swoich drzwiach. Wieloletnie doświadczenie, duża wiedza i umiejętności, jakie posiadają wszyscy ślusarze Pogotowia zamkowego w Chorzowie, to gwarancja Twojego bezpieczeństwa. Naszym usługom zawierzyło już tysiące osób. Codziennie, na terenie całej Polski, od przeszło 20 lat wykonujemy naprawy zamków i serwis zamków.
Pogotowie zamkowe specjalizuje się w usługach ślusarskich. Realizujemy nie tylko skomplikowane zlecenia związane z awaryjnym otwieraniem drzwi czy samochodów, ale także typowe usługi ślusarskie, które wymagają specjalistycznej wiedzy.
Naprawianie zamków wymaga od ślusarzy precyzji i dużych umiejętności manualnych. Przed pracownikami Pogotowia zamkowego w Chorzowie żaden zamek nie ma tajemnic! Z powodzeniem naprawiają zamki najprostsze, jak i te bardziej skomplikowane, gwarantujące większe bezpieczeństwo i lepsze zabezpieczenie drzwi.
Kluczem do sukcesu ślusarzy z Pogotowia zamkowego jest wyjątkowo duża wiedza, którą systematycznie uzupełniają i poszerzają dzięki uczestnictwu w szkoleniach branżowych. W ten sposób pozyskują wiedzę na temat nowinek technicznych i technologicznych w zakresie ślusarstwa, budowy i funkcjonowania mechanizmów.

NIE  ZAPOMNIJ  O  SERWISOWANIU!

Każdy, nawet najlepszy zamek potrzebuje czasem konserwacji. W tym celu warto zamówić usługę serwisu zamków. Nasz firma – Pogotowie zamkowe specjalizuje się także w realizowaniu takich usług. Z powodzeniem wykonujemy konserwację tradycyjnych zamków, jak i tych gwarantujących lepsze zabezpieczenie. Stąd w naszej ofercie znajduje się serwis zamków Gerda oraz serwis zamków Dierre.

W skład naszych usług wchodzi:

- Awaryjne otwieranie drzwi mieszkań
- Awaryjne otwieranie samochodu
- Otwieranie zamków drzwi
- Montaż i wymiana zamków
- Usługi ślusarskie

 
ZADZWOŃ I UMÓW SIĘ NA SERWIS LUB NAPRAWĘ!
Wszystkie usługi realizujemy po wcześniejszym zamówieniu. Najszybciej można się z nami skontaktować przez telefon – nr 666-276-222! W ten sposób zamówisz u jednego z naszych ślusarzy realizację właściwej usługi w dogodnej dla siebie porze. Pogotowie zamkowe w Chorzowie swoje usługi oferuje przez 7 dni w tygodniu przez całą dobę – także w niedziele i święta.


Usługi wykonuje również w innych miastach na Śląsku:


Czeladź
Dąbrowa Górnicza
Rybnik
Będzin
Ruda Śląska

Dołącz Do Naszych Klientów!

Zapraszamy do skorzystania z usług pogotowia ślusarskiego w Chorzowie. Czekamy na Twój telefon przez 24 godziny na dobę – 7 dni w tygodniu (także w święta).Kontakt z nami